DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

OBCHODNÍ PODMÍNKY.

Doprava a platba:

Osobní odběr na prodejně – zdarma nutno předem domluvit, jestli je zboží na prodejně.

Platba předem na náš účet 159 ​Kč,- č.účtu 2885741103/0800

Platba dobírkou 199 Kč,- 

Zboží které mám skladem zasílám většinou do 5-10 pra​covních dnů Českou poštou

Vrácení zboží

Dle zákona č. 367/2000 ze 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno neporušené, pokud možno v nepoškozeném původním obalu, bez známek používání, kompletní a s originálním dokladem o koupi, pokud vracíte veškeré zakoupené zboží.  Pokud vracíte část, postačí kopie faktury. Můžete ho zaslat zpět poštou na adresu Krejčovství Renáta Pašková, Opavská 150, Dolní Benešov nebo vrátit osobně na stejné adrese . Zboží prosím nevracejte formou dobírky.

Po obdržení zboží s příslušnými dokumenty bude zákazníkovi vrácena cena zboží, pokud zákazník vrací část své objednávky, nebo celá částka včetně poštovného, pokud zákazník vrací veškeré objednané zboží.  Peníze vracíme bankovním převodem na účet zákazníka obvykle do 5 pracovních dnů, nejdéle všad do 30 pracovních dnů ode dne přijetí zboží. V případě vrácení zboží osobním doručením, prodávající vrátí příslušnou částku kupujícímu v hotovosti v okamžiku doručení zboží na naši adresu.

Ochrana osobních údajů

1. Prodávající tímto prohlašuje, že je registrovaným správcem osobních údajů (ÚOOÚ složka 00045118), a že při nakládání s osobními údaji kupujícího bude postupovat v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Odesláním své objednávky kupující uděluje souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy a využití pro marketingové účely prodávajícího (zasílání obchodních sdělení - novinky a akční nabídky obchodu), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

2. Osobní údaje o kupujícím budou shromažďovány a zpracovávány prodávajícím prostřednictvím zabezpečené elektronické databáze tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití.

3. Osobní údaje kupujícího se prodávající zavazuje chránit. Tyto údaje nebudou prodávajícím poskytnuty žádné třetí osobě s výjimkou těch případů, kdy je poskytnutí údajů (např. adresa a telefon) nezbytnou podmínkou úspěšného doručení zboží kupujícímu.

4. Prodávající shromažďuje zejména následující údaje nutné pro úspěšné dovršení kupní smlouvy a dodání zboží: jména a příjmení, adresu kupujícího, dodací adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu.

5. Kupující má právo kdykoli písemně požádat prodávajícího emailem na rpaskova@atlas.cz nebo na naší adrese, aby jeho osobní údaje vymazal ze své evidence nebo provedl požadovanou změnu ve struktuře osobních údajů kupujícího. Toto bude provedeno ihned po obdržení takovéto žádosti a kupující bude o vymazání svých osobních údajů informován.